Zosia M. z kl. 2a
Agata S. z kl. 3a
Maksymilian S. z kl. 3a
Stanisław S. z kl. 3a.
W kategorii kl. 4-6 tytuł Mistrza Szkoły powędrował do Zosi G. z kl. 5a, a w kategorii kl. 7-8 do Jakuba B. z kl. 8a.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, którzy z zaangażowaniem rozwijali swoją pasję do czytania, podejmowali kolejne wyzwania i wykazali się imponującą wiedzą na temat przeczytanych książek.
Koordynatorzy: Katarzyna Binias, Justyna Szarpak




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz